Головна
 
Рідне місто БуриньСереда, 12.12.2018, 12:49Вітаю Вас Гість | RSS
Головна
Меню сайтуГоловна » Архів матеріалів
  У Бурині подібного, як у Охтирці не буде! Ми КОМУНІСТИ буринщини не допустимо Мірошніченка з його брудними методами. Ми  тут господарі і  будемо діяти цивілізовано. Тому, ми не будемо робити трагедію з демонтажу пам'ятника Леніну, ми зробимо урочисте, святкове відкриття нового, цій світлій постатті. Місце наразі обговорюється, і повірте воно буде навіть кращим, ніж перед адміністрацією. Але щоб прихильники " Свободи" не змогли перешкодити нам в демонтажі пам'ятника із старого постаменту, треба долучитись якомога   більшій кількості людей, для охорони. Ми оповістимо всіх не байдужих прихильників нашої історії, які мають гордість за здобутки радянського періоду, ймовірно 21 квітня. Зараз проводиться збір коштів для проведення відповідних робіт та погоджується всі правові моменти. На 22 квітня планується святкова програма. Деталі поки не розголошуються з відомих причин.
  Для чого це роб ... Читати далі »
Переглядів: 429 | Додав: Antin | Дата: 23.02.2013 | Коментарі (10)

       

Переглядів: 265 | Додав: buryn | Дата: 20.02.2013 | Коментарі (1)

15 лютого, в м.Охтирка, народний депутат, голова Сумської обласної організації ВО "Свобода" Ігор Мірошниченко з своїми побратимами демонтував пам'ятник Леніну.Після цього посипались негативні відгуки від прихильників КПУ, вочевидь нащадків НКВД'истів, українофобів та інших представників окупаційних сил, що живуть в Україні. На цьому фоні цікавим виявивсь коментар Сумського голови Генадія Мінаєва, який запропонував Ігорю демонтувати всі незаконно встановлені ідоли окупації по м. Суми.
 Восени під час передвиборчої кампанії до верховної ради України, тоді ще кандидат в народні депутати від ВО "Свобода" Ігор Мірошниченко пообіцяв буринчанам особисто демонтувати пам'ятник, який знаходиться на площі Першотравнева перед будівлею районної  адміністрації.Питання до нашого міського голови Петра Жука: будемо чекати Ігоря Мірошниченка? Чи ми в змозі громадою вирішити це питання самі і нарешті демонтувати цей потворний пам'ятник окупації? ... Читати далі »
Переглядів: 321 | Додав: Kucherman | Дата: 17.02.2013 | Коментарі (4)

Сьогодні, 15 лютого, о 14.00 на сесії Буринської міської ради буде розглянутий план заходів економічного та соціального розвитку м.Буринь на 2013рік. Серед дійсно важливих питань, таких як ремонт колодязів, автошляхів, придбання техніки для покращення благоустрою міста, придбання дитячого майданчику в міський парк, реконструкцію міського парку тощо. Є на мій погляд пункт, який не сприйметься виборцями міста Буринь, як необхідний саме зараз коли так не вистачає коштів для міста. Це придбання автомобілю для міської ради на суму 60 000 грн, благо більше витрачати забороняє закон. Мотивація така, що два автомобілі, що є в автопарку міськради в неналежному стані. От мені цікава думка громади,  чи потрібно саме зараз купувати цей автомобіль? Прошу писати ваші коментарі з цього питання, або приходити на сесію міської ради. ... Читати далі »
Переглядів: 343 | Додав: Kucherman | Дата: 15.02.2013 | Коментарі (2)


З 15 квітня вступає в дію нова редакція правил дорожнього руху, прийнята 11 лютого на засіданні Кабміну.

Документ передбачає цілу низку нововведень, повідомляє "Комерсант-Україна".

"Ми суттєво конкретизували деякі положення ПДР, ввели нові визначення. Усі зміни внесені з урахуванням міжнародного досвіду й спрямовані на профілактику безпеки дорожнього руху",— пояснив начальник Центру безпеки руху й автоматизованих систем при МВС Сергій Будник.

Зокрема, документом вводяться такі поняття, як "газон" ("ділянка однорідної території з дерновим покриттям, який штучно створюється шляхом посіву й вирощування дерностворюючих трав") і "маневрування" ("початок руху, перелаштування транспортного засобу з однієї смуги в іншу, поворот вправо або вліво, розворот, рух заднім ходом, з'їзд на узбіччя").

Зупинка й стоянка на газонах буде заборонена.
... Читати далі »
Переглядів: 1945 | Додав: DeZ | Дата: 12.02.2013 | Коментарі (1)

 Тривалий судовий серіал, який затіяла майже три роки тому лiдерка Прогресивної соціалістичної партії Наталія Вітренко щодо указів Президента Ющенка про вшанування борців за волю України, нарешті закінчився. Крапку в резонансній справі поставив Вищий адміністративний суд України, відмовивши Вітренко в задоволенні її касаційної скарги.

Довгоочікувана крапка

Як уже писала «УМ», Наталя Вітренко оскаржувала указ, яким свого часу Президент Віктор Ющенко вшанував борців за українську незалежність у XX столітті, від вояків УНР до УПА. Позивачка пройшла всі інстанції української Феміди. Після численних слухань Окружний адмінсуд Києва у липні 2011 року відхилив позов прогресивної соціалістки. В апеляції Вітренко відмовив і Київський апеляційний адмінсуд. Тепер же своє остаточне слово сказав ВАСУ.

Представники проукраїнського «фронту» не приховують задоволення і полегшення від рішення Вищого адмінсуду — ця справа забрала у небайдужих учасників надто багато здоров’я та часу. Адже доводилося годинами вислуховувати «доповіді» Вітренко у дусі радянської пропаганди, витримувати агресивні вияви ненависті до українства.

Беззмінна учасниця всіх судових засідань, дочка президента Української головної визвольної ради Кирила Осьмака пані Наталія вважає перемогу в суді логічною, хоч і непростою. «Позовна заява, апеляційна та касаційна скарги позивача (безумовно, написані за кордонами України) є намаганням виправдати злочинні дії радянської влади на чолі з КПРС, фактично російської імперської влади, які спрямовані проти українців, нашого права проживати і господарювати на своїй землі, природного обов’язку української нації на боротьбу за незалежність. І дуже важливо, що такі намагання позивачки не увінчалися успіхом», — говорить Наталя Осьмак. ... Читати далі »

Переглядів: 243 | Додав: Voron | Дата: 06.02.2013 | Коментарі (0)

Міська влада потрапила під прискіпливий погляд журналістів каналу 1+1 до якого звернулись мешканці міста Буринь. Очікую шквал критики від можновладців, але по суті люди праві! Ми не маємо обіцяного, кожного разу на виборах, громадського транспорту, натомість добре годуємо таксистів. Дивіться далі...
Переглядів: 372 | Додав: Kucherman | Дата: 29.01.2013 | Коментарі (6)


У Сумах є різна молодь. Є хлопці, які вечорами "зависають" в нічних клубах, є хлопці, які ходять на напівкримінальні "збори" на районі і відбирають кишенькові гроші у молодших, є ті, хто під егідою провладної партії "тусять" і дмуть мильні бульбашки в сподіванні стати помічниками депутатів, а більшість просто сидить в "контакті" та час від часу п'є пиво.

Але з'явилися хлопці, яким невідоме внутрішнє почуття підказало, що вони народилися не просто так. Що на них лежить відповідальність за майбутнє нації і країни. Що якщо не вони, то більше ніхто. Вони не знали про громадські організації, не вступили до існуючих політичних партій, а просто організувалися в колектив однодумців і вирішили наводити порядок власноруч. Збирали сміття в парку, самотужки зробили спортивний майданчик. Вони писали на стінах балончиком "Спорт, здоров'я, націоналізм", ходили на тренування, клеїли саморобні листівки. Їм було по 17-18 років і емоцій в їх діях було більше, ніж розуму. Так, деякі їх дії були не зовсім продуманими. Деякі заслуговують осуду.  Але вони росли і дорослішали. Вони стали розуміти, що просто "вуличною партизанщиною" нічого не зміниш. І почали переходити в політичну площину. ... Читати далі »

Переглядів: 344 | Додав: Kucherman | Дата: 18.01.2013 | Коментарі (1)


Фото з сайту wartime.org.ua


За прийняттям державного бюджету і цікавими потасовками у ВР Україна й не помітила, що були прийняті місцеві бюджети. А частка місцевих бюджетів у зведеному бюджеті України таки чимала. І усе погано.

І якщо державному бюджету київські експерти кісточки промили, то про місцеві бюджети – тихо-тихо.
Ні для кого не секрет, що Україна має проблеми з реальним самоврядуванням. Саме на місцевому рівні.

Так було й за попередньої влади. Використання ж нинішньою владою як основного управлінського методу жорсткої вертикалі ще більше нівелює ростки самоврядування.

Губернатори, яких призначають, не соромлячись, намагаються помикати мерами міст обласного підпорядкування, яких, власне, вибирала громада, а не призначали з Києва. І саме ці міста, особливо обласні центри мають можливості бути не дотаційними.

... Читати далі »
Переглядів: 299 | Додав: DeZ | Дата: 16.01.2013 | Коментарі (0)

Для іноземця може видатися дивним послідовність і незвичність поєднання слів «старий новий». Але у нашому народі усі звикли до цього і нині продовжують з 13 на 14 січня відзначати «старий» Новий рік. Ортодоксальна християнська церква цього дня відзначає два свята: День Обрізання крайної плоті християнського бога Ісуса Христоса і День святителя Василя Великого. Звичайно, 14 січня в народі, швидше, пам’ятають як день Нового року, який до 1918 року був 1 січня за юліанським календарем. Саме після 1918 року стали використовувати цю незрозумілу для іноземців назву «старий Новий рік».

Але мало хто знає, скільки разів в історії України народу доводилося вживати оте поєднання слів «старий новий». Скільки календарів і календарних традицій домішалося у той сурогат, який ми сьогодні називаємо «церковний календар» християнської церкви, і чому християни-ортодокси (так звані «православні») і християни-католики живуть і святкують під одним «богом», але за різними календарями?

Якби зіста ... Читати далі »
Переглядів: 718 | Додав: Sergiy_BURINSKIY | Дата: 16.01.2013 | Коментарі (1)

« 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 64 65 »


Форма входу

Календар новин
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Пошук

Друзі сайту

                   Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Copyright By BYM © 2018
Конструктор сайтів - uCoz