Головна
 
Рідне місто БуриньСереда, 12.12.2018, 13:48Вітаю Вас Гість | RSS
Головна
Меню сайтуГоловна » Архів матеріалів
12.08.2009
13:02

Відповідь Київської міської організації Конгресу Українських Націоналістів на лист президента Росії Мєдвєдєва президенту України Віктору Ющенку

Шановний пане президенте Росії!

Київська міська організація Конгресу Українських Націоналістів обурена змістом та агресивним тоном Вашого листа до президента України Віктора Ющенка від 11 серпня 2009 року. Стаючи на захист президента України, надаємо власну відповідь Вашим безпідставним та безпрецендентним звинуваченням, які розцінюємо як грубе втручання у внутрішні справи незалежної України.

1. Президент України Віктор Ющенко відстоював, відстоює та буде відстоювати й під час другого терміну свого президентства виключно національні інтереси України, як суверенної держави.

2. Торгівля зброєю є правом кожної держави, яка її виробляє. Скажіть будь-ласка, яким державам та в якій кількості поставляє зброю Росія? Переконані, що обсяги торгвілі зброєю Росії та України є такими, ... Читати далі »

Переглядів: 459 | Додав: DeZ | Дата: 12.08.2009 | Коментарі (0)


У серпні 2008 на устах кожного звучало "Сьогодні Грузія, а завтра Україна?" Рівно через рік, із останніх висловлювань президента Російської Федерації Дмітрія Мєдвєдєва, ми зрозуміли, що абстрактне "завтра" настало. На тлі моря, чайок і військових кораблів, серед гнівних слів, підло прикритих тезою "братерства", на адресу керівництва нашої держави прозвучав ультиматум. Ми пам'ятаємо, що останній ультиматум Москви до Києва закінчився боєм під Крутами. Тоді під облудними гаслами братерства, єдності, справедливості на українську землю прийшла війна, плач і страждання. Тоді, як і сьогодні, українські політики більше переймалися внутрішніми чварами, ніж долею країни. Сьогодні, як і тоді, першими під удари куль можуть піти не вони, а українська молодь. < ... Читати далі »
Переглядів: 483 | Додав: Kucherman | Дата: 12.08.2009 | Коментарі (1)


Аби виглядати грізно, президент Росії Дмитро Медведєв надягнув чорну сорочку. Стоячи на тлі моря, він намагався супити брови і час від часу стискав кулаки. Позаду пролітали чайки і котилися хвилі, а Медведєв начитував на камеру відкрите звернення до свого українського колеги Віктора Ющенка. Президент РФ назвав стосунки між нашими державами «м’яко кажучи, непростими». Він визнав, що «напруженість у стосунках Росії та України справді зашкалює», але переклав відповідальність за це на керівництво Української держави. Ну й відмовився наразі присилати нового посла до Києва.

«Прінуждєніє к сплочєнію»

Дмитро Медведєв, зокрема, сказав, що «офіційний Київ зайняв відверто антиросійську позицію у зв’язку з військовим нападом режиму Саакашвілі на Південну Осетію». Формальний російський лідер поскаржився й на те, ... Читати далі »

Переглядів: 545 | Додав: ladybird | Дата: 12.08.2009 | Коментарі (13)


Проповідники з релігійного «супермаркету», «сіятелі» Божого слова й носії «життєвої істини» множаться, як гриби після дощу. І на кожного продавця є власний покупець. Засилля релігійних організацій в Україні одні експерти називають проявом демократії, інші — раковою пухлиною суспільства. Нерідко маразм на релігійному ґрунті призводить до трагедій, але держава переконана: проблема деструктивних культів надумана. Тим часом релігійні організації масового розливу «полюють» на українців. У ваші двері, до речі, якраз і стукають!

Бог заборонив грати в шахи

Сергій був душею компаній і відмінником у навчанні. Доки його мама не «знайшла» Бога в одній із численних релігійних організацій — до неї з часом долучилася вся родина. І все дуже змінилося: Сергій перестав сміятися, весь час цитує Біблію, не спілкується із друзями і навчається в університеті напівсили. Його молодшій сестрі, п’ятикласниці, заборон ... Читати далі »

Переглядів: 613 | Додав: ladybird | Дата: 11.08.2009 | Коментарі (0)

Політики, принаймні українські, діють за відомим театральним принципом. Усі знають, що бутафорська рушниця, яку в першій дії старанно повісили на кілочок у стіні, в останній дії ну просто зобов’язана гучно вистрілити — адже навіщо тоді було морочити голову реквізитору? Влада також цінує свої зусилля і якщо вирішила зробити комусь добро, то невдовзі позуватиме на тлі свого доброго вчинку. І, на відміну від театру, робитиме це одразу й останньої дії не чекатиме.

Якщо у цій державі ще існували люди, котрі могли повірити у збіг трьох незалежних факторів — «Юлія Тимошенко», «передвиборчий період», «роздача квартир», то вже наприкінці минулого тижня вони мали перевтілитися у скептиків. А всі інші мусили бути враженими від блискавичного темпу, яким піариться очільник уряду. Як ми вже писали, в середу Юлія Тимошенко пообіцяла: сьогодні, мовляв, ми затвердимо на засіданні програму купівлі квартир для пільговиків за бюджетні два мільярди гривень. Кожен, хто знає: відстань між рішенням і його ... Читати далі »

Переглядів: 384 | Додав: Ventel | Дата: 11.08.2009 | Коментарі (0)


Версію, що європейський футбольний чемпіонат у 2012 році відбудеться не в Україні, час від часу подають як доконаний факт. Нещодавно з’явилася неофіційна інформація, буцімто фінальний матч, який мав відбутися у Києві, насправді пройде у Варшаві. Але поки остаточного рішення чиновників федерації — позитивного чи негативного для нас — не оприлюднили, ще є час змінити ситуацію.

Прозорий шлях для уряду не цікавий

Головна проблема, що викликає прохолодне ставлення виконкому УЄФА до нашої держави, — м’яко кажучи, повільне спорудження спортивних об’єктів та невміння чи небажання влади шукати кошти. Як відомо, фахівці Мінфіну, НБУ, секретаріату Президента, «Укравтодору» розробили схему фінансування проектів Євро–2012. «Віктор Ющенко запропонував залучити до підготовки комерційні банки, які мають вільну ліквідність», — пояснив керівник Головної служби соціально–економічного розвитку секретаріату През ... Читати далі »

Переглядів: 436 | Додав: ladybird | Дата: 11.08.2009 | Коментарі (0)


Здавалося б, творець українського правопису, перекладач Шекспіра, Гете, Байрона, Біблії, автор «Записок о Южной Руси», «Чорної ради» і багатьох інших визначних творів заслуговує на найщирішу повагу і вдячність українського суспільства. Тож наприкінці 20–х років Інститутом Тараса Шевченка в УРСР було розпочато підготовку зібрання його творів у 25 томах. Але з’явилося лише три томи. Після цього і аж до 1969 року — майже повне мовчання, навпаки — «розвінчування» Куліша як «буржуазного націоналіста», «ворога Шевченка». «На жаль, і до сьогодні в українському літературознавстві не створено узагальнюючої праці, яка б об’єктивно розкрила багатогранну діяльність Пантелеймона Куліша. Бібліографічною рідкістю є його художні твори, а історичні та етнографічні праці не з’являлися друком уже добрих півстоліття», — писав Микола Жулинський у своїй статті про Куліша. На літературно–мистецькому святі в селі Оленівка (колишня «Г ... Читати далі »
Переглядів: 585 | Додав: ladybird | Дата: 10.08.2009 | Коментарі (1)

Проблема української національної самоідентифікації стоїть дуже гостро, а державна влада знаходиться осторонь цих (і багатьох інших) процесів.

Незважаючи на багатовікову історію, культуру, побут, Україна є молодою державою. Омріяна і зрошена кров'ю патріотів незалежність, на даному етапі, зазнає багато закидів і критики. Мовляв, кому потрібна та Україна, коли і там безлад, і тут негараздів гори, а от колись, за часів Брежнєва, хліб був по шістнадцять копійок, а ковбаса любительська за два вісімдесят.

Ворожі нашій державі сили підігрівають подібні настрої, сприяють сепаратизму, особливо в Криму, де як не стартує акція «У кожному вікні російський прапор», то ветерани на святкуванні 9 травня скандують «Росія».

Проблема української національної самоідентифікації стоїть дуже гостро, а державна влада знаходиться осторонь цих (і багатьох інших) процесів.

Під терміном «національна самоідентифікація» будемо розуміти процес підсвідомого і свідомого от ... Читати далі »

Переглядів: 542 | Додав: DeZ | Дата: 08.08.2009 | Коментарі (1)


Три роки тому наше законодавство вперше почало вимагати від власників кафе, ресторанів та інших закладів громадського харчування виділення не менше 50% території для некурців. Люди, які на дух не переносять тютюновий сморід, тоді зітхнули з полегшенням. Як виявилося, завчасно, бо норма закону фактично не діяла. Правами прихильників здорового способу життя нехтували і власники дорогих ресторанів, і господарі невеличких «наливайок». Але завдяки нещодавнім змінам до закону в усіх кафе, барах та ресторанах України нарешті можна буде дихати повітрям, вільним від тютюнового диму. Заклади, які й надалі ігноруватимуть ці норми, сплачуватимуть штрафи (до 10 тисяч гривень) і, зрештою, або вшанують закон, або зачиняться. У будь–якому разі, українцям дали простий і дієвий механізм впливу на кафе, які вперто псують повітря.

Порушуєте, громадянине...

Раніше власників закладів харчуванн ... Читати далі »

Переглядів: 744 | Додав: ladybird | Дата: 07.08.2009 | Коментарі (6)

Людині насилаються біди й спокуси, щоб перевірити й випробувати її. Сьогодні одним з найтяжчих випробувань для України є розділення її духовного тіла між різними православними конфесіями. Це розділення штучно підтримується з-за кордону, а подекуди й усередині нашої країни, тими, хто не хоче єдності нашого народу і нашої Богом береженої України.

Московські патріархат і влада заважають утвердженню єдиної Помісної Православної Церкви в Україні. Тим часом, на таку Церкву має право кожен православний народ, так само і український, на землях якого проповідував апостол Андрій та з землі якого було просвітлено хрещенням більшу частину Східної Європи.

Українська Церква є Церквою-Матір’ю для Російської Церкви. Київ був охрещений 988 року, коли Москви ще взагалі не існувало на світі навіть у вигляді простого поселення. Через півтора століття після охрещення Києва на ... Читати далі »

Переглядів: 448 | Додав: Kucherman | Дата: 06.08.2009 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 59 60 61 62 63 64 65 »


Форма входу

Календар новин
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Пошук

Друзі сайту

                   Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Copyright By BYM © 2018
Конструктор сайтів - uCoz