Головна
 
Рідне місто БуриньПонеділок, 17.12.2018, 01:56Вітаю Вас Гість | RSS
Головна
Меню сайтуГоловна » Архів матеріалів
Пропонуємо до уваги українських патріотів думку сучасного російського націоналіста, щодо історії України. З метою збереження стилістики, стаття подається мовою оригіналу.

Олексій Олексійович Широпаєв (нар. 23 серпня 1959, Москва, Російська Федерація) – сучасний російський публіцист та націоналіст, неоязичник. Автор великої кількості віршів, а саме – про Ящура. Закінчив Московське художнє училище, працював художником – реставратором. З серпня 1986 року активно публікується в націоналістичних та право-радикальних виданнях Росії.

История и современность взаимоотношений России и Украины в оценке русского националиста

200-летие Гоголя стало информационным поводом для очередной антиукраинской пропагандистской кампании со стороны РФ. К юбилею гения на экраны страны вышел новый блокбастер «Тарас Бульба» в постановке Владимира Бортко и с мощным Бог ... Читати далі »

Переглядів: 516 | Додав: DeZ | Дата: 23.08.2009 | Коментарі (2)

В Україні катастрофічно небезпечно поширюються поки що не заборонені наркотики — ентеогени
Потрібно сказати правду самим собі: Україна — країна, вже дуже широко вражена лихом наркозалежності. Статистика страхітлива, але, як вважають фахівці, вона не відображає реальності: біля кожного вже зареєстрованого наркомана групуються як мінімум ще 8-9 «друзів», таким чином фактичне ураження суспільства наркоманією являє собою співтовариство, що, як правило, в 10 разів перевищує показники офіційної статистики. Днями, повідомляє прес-служба Головного управління СБУ в Криму, автомобіль під керуванням наркокур’єра було затримано вночі в районі Армянська в Криму. Він прямував на фестиваль «КаZантіп». У картонній коробці оперативники нарахували близько однієї тисячі таблеток «екстазі», там же було півкілограма амфетаміну. Слів немає, це великий «улов» і успіх. Експерти вважають, що затримувати вдається дуже мало в порівнянні з тим, що наркоторговцям вдається провозити.

«АСОРТИМЕНТ» ... Читати далі »

Переглядів: 499 | Додав: Voron | Дата: 21.08.2009 | Коментарі (6)

Питання національної свідомості є надзвичайно важливим для кожної держави як на рівні загальному, так і особистісному, адже ми є свідками того, наскільки визначальними для будь-якої країни, в тому числі й України, є національні державницькі позиції політиків або їхня відсутність. Те ж стосується будь-якої частини суспільства. У червні—липні 2009 року фахівці Інституту соціальної та політичної психології вдруге дослідили питання становлення національної та державницької свідомості наших громадян (перше було 2003 року), провівши опитування «Україна-2009: національні символи, соціальна напруженість, електоральні виміри». Експерти відзначили позитивну тенденцію: в країні триває процес підвищення рівня національної та державницької свідомості, результати ж соціологи порівнюють із отриманими 2003 року.

Очевидно, що йдеться не зовсім про «свідомість як форму психічної діяльност ... Читати далі »

Переглядів: 451 | Додав: Voron | Дата: 21.08.2009 | Коментарі (1)


Незважаючи на позицію Юлії Тимошенко, літаки таки над Хрещатиком полетять. У параді візьмуть участь 35 одиниць авіаційної техніки: вісім вертольотів, три цивільні літаки, «Мрія», «Руслан», Ан-48, бомбардувальники та винищувачі. А от танки й зенітки головною вулицею країни не поїдуть. Їх поставлять стаціонарно на Європейській площі. До речі, техніку доставлять туди в ніч перед парадом, поїде вона звідти теж уночі, тож, якщо є бажаючі побачити танки в русі, можна прийти пізно ввечері.

Серед іншого буде новенький український танк «Оплот». Поки в Україні він усього один. Коштує він 25 млн. грн. Ще 10 замовили, але розплачуватися за них нічим. Із нового представлять ще два експериментальні зразки: БТР-4 і броньовик «Дрізд-Б». На параді, можливо, буде й нова бойова машина «Козак», яка має кондиціонер, GPS-навігатор, два кулемети й гранатомет, але її поки не викупили у заводу.

На все це з ... Читати далі »

Переглядів: 407 | Додав: Voron | Дата: 21.08.2009 | Коментарі (1)

Вітаю Всіх!
Пригощайтеся на Здоров*я!

Хто ж такий Спас?

Чи є якісь згадки про нього в наших язичницьких джерелах? Архаїчність
спасівських обрядів спонукала багатьох дослідників висловитись на
користь язичницького походження Спаса.
Так, Г.Дяченко, посилаючись на
Буслаєва, писав: «Спас, Спаситель - це «ізбавитель» від усяких бід і
нещасть.
Не слід думати, що це слово одночасне явищу християнства,
навпаки, воно вживалося слов’янами ще в язичництві: В Краледворському
рукописі вже згадується, що «слов’яни називали своїх Богів Спасами».

Вірогідно, у слов’ян, так само, як і у ведійській традиції, поруч з
іменем Бога вживався його епітет, приміром: Всевишній Сварог. Так само
у Велесовій Книзі серед назв місяців (тижнів чи декад) знаходимо назву
Спасиць (Спасич). Можемо припустити, що це були дні, призначені
вша ... Читати далі »

Переглядів: 1015 | Додав: DeZ | Дата: 19.08.2009 | Коментарі (1)

Винахідник електричної гітари Лес Пол, без якої важко уявити існування рок–музики, помер позавчора від ускладнень після запалення легенів, повідомляє агенція «Ассошіейтед пресс». Лесу було 94 роки.

Він народився 9 червня 1915 року в містечку Воксеха, що в американському штаті Вісконсин. Народився під іменем Лестер Вільям Полфус. Модель гітари, яку він запроектував у 40–х роках на замовлення фірми музичних інструментів «Гібсон», отримала на його честь назву «Гібсон Лес Пол». Серійний випуск цієї гітари почали 1952 року. Вона відразу мала великий попит, і цьому інструменту й досі віддають перевагу найвідоміші рок–гітаристи світу. Окрім гітари, Лес Пол винайшов також метод багатоканального запису звуку, завдяки якому музиканти будь–коли можуть додавати до базової мелодії довільну кількість інших музичних інструментів. Леса Пола офіційно вважають винахідником вос ... Читати далі »

Переглядів: 412 | Додав: Ventel | Дата: 16.08.2009 | Коментарі (3)

У перші літні дні Президент України Віктор Ющенко видав Указ «Про додаткові заходи щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932—1933 рр. в Україні». У ньому, зокрема, передбачається «створення... творів мистецтва та літератури для увічнення пам’яті жертв Голодомору». Як не болісно визнавати, але спізнилися ми зі своїм боргом перед жертвами Голодомору — усе менше очевидців того проклятого голодного мору залишається серед нині сущих. Тож поспішаймо почути їх.

«Материнський спогад. Материнський заповіт» — так назвав свій документальний фільм–дилогію режисер Леонід Мужук, кінодокументаліст, народний артист України. Стрічка ця серед інших кіносповідей про Голодомор 33–го стоїть осібно — про пережите розповідає рідна мати автора Ганна Андріївна Мужук. Свою важку правду повідують і земляки–очевидці: Павло Вакулюк, Домаха Якубовська, Ольга Шевченко, Василь Карпенко, Григорій Кунцевський та ... Читати далі »

Переглядів: 760 | Додав: ladybird | Дата: 16.08.2009 | Коментарі (0)


Археолог Михайло Відейко за останні три роки видав близько десятка книжок. Маємо досить сумних прикладів, коли автори, опанувавши комп’ютерну функцію «Зберегти, як...», штампують один текст під різними обкладинками. На щастя, до М. Відейка це не має жодного стосунку. І хоч усі його книжки стосуються приблизно одного часово–тематичного шару — вони різні. Це засвідчує природній дар оповідача, котрий про те саме може розповідати щораз по–іншому. Та — однаково захоплююче. Настільки, що Михайла Відейка можна вважати чи не найкращим нині автором науково–популярного жанру. Словом, залучення до співпраці цього автора (у видавництві «Кріон» вийшло уже три Відейкові книжки) — видавнича удача.

М. Відейко пише про «Стару Європу» — не ту, що винайшли політологи, говорячи про культурний конгломерат країн, який виник між двома світовими війнами, а ту, про яку вже три десятки р ... Читати далі »

Переглядів: 1064 | Додав: ladybird | Дата: 15.08.2009 | Коментарі (4)


Співробітники Харківського управління Служби безпеки України знайшли архівні документи місцевого судово–медичного моргу (нині бюро судово–медичної експертизи), які незаперечно доводять факт створення штучного голоду в цьому регіоні. Йдеться про книги записів судово–медичних досліджень, реєстрації трупів, різні статистичні звіти, ділове листування в період із 1929 по 1934 рік.

Начальник обласного управління СБУ Андрій Мухатаєв озвучив пресі текст лише кількох знайдених документів, але й ті вражають масштабом людської трагедії. Зокрема, стало відомо, що харків’ян, причиною смерті яких став безбілковий голодний набряк (російською мовою писалася абревіатура «ББО») почали звозити до моргу восени 1932–го. З кожним днем кількість загиблих помітно зростала, і вже у січні 33–го сюди щодня на експертизу доставляли від 130 до 300 трупів. Взимку та навесні лихо стало настільки масштабним, що в міст ... Читати далі »

Переглядів: 444 | Додав: ladybird | Дата: 14.08.2009 | Коментарі (2)


Шановний Дмитре Анатолійовичу,

Уважно ознайомився з Вашим листом від 6 серпня 2009 року. Буду відвертим, я дуже розчарований його недружнім характером.

Не можу не погодитися з тим, що в стосунках між нашими країнами є серйозні проблеми, проте дивно, коли Ви повністю виключаєте відповідальність за це з боку Росії.

Наша держава ніколи не відходила від принципів дружби і партнерства, зафіксованих у Великому договорі 1997 року, робила максимум можливого для плідного, взаємовигідного розвитку двосторонніх відносин. Більше того, згідно із зазначеним Договором наші країни мають будувати відносини одна з одною, зокрема, на основі принципів взаємної поваги та суверенної рівності.

І все ж хотілося б відійти від емоцій та неупереджено проаналізувати стан двосторонніх відносин.

Позиція України щодо минулорічних подій у Грузії - загальновідома та збігається з позиціями практично всіх краї ... Читати далі »

Переглядів: 390 | Додав: ladybird | Дата: 13.08.2009 | Коментарі (2)

« 1 2 ... 58 59 60 61 62 ... 64 65 »


Форма входу

Календар новин
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Пошук

Друзі сайту

                   Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Copyright By BYM © 2018
Конструктор сайтів - uCoz