Головна
 
Рідне місто БуриньСереда, 12.12.2018, 12:49Вітаю Вас Гість | RSS
Головна
Меню сайтуГоловна » Архів матеріалів
Депутати не погодились включити до порядку денного другої сесії Верховної Ради 7 скликання постанову про 80-ті роковини Голодомору.
За це рішення проголосували лише 210 депутатів. Не голосували депутати від Партії регіонів та холуї регіоналів КПУ
Після провального голосування опозиція почала скандувати "фашисти".
Під час обговорення депутат Кайда запропонував вшанувати українців, які загинули через голодомор, хвилиною мовчання.
Встали всі депутати, крім комуністів. Перший віце-спікер парламенту Ігор Калетнік також на встав. Нащадкам катів української нації ганьба!

Переглядів: 236 | Додав: Kucherman | Дата: 02.04.2013 | Коментарі (1)

 Небачений снігопад, що накрив половину країни, паралізував міста і села на декілька днів. З усіх телеканалів чути : " за добу випала місячна норма снігу", "надзвичайно складні умови" і таке інше. Але чи дійсно ця хурделиця була такою апокаліптичною для країни? Чому очільники міст не зреагували на попередження метеорологічної служби, яка ще 20 березня попередила про циклон, який влаштує бедлам в державі? Думали пронесе? Наприклад, мер Львова почув Кульбіду і почав розгрібати замети з самого початку. Сумський міський голова Мінаєв, також вчасно почав прибирати місто і мешканці Сум майже не відчули негоди. За словами жителів Сум маршрутки ходили з невеликими перебоями. Про Київ мовчу, бо це ганьба і повний провал влади у столиці! Хотів би сказати добрі слова про наше місто, але те, що відбулось на окремих вулицях не дозволяє мені цього зробити. Розумію ситуацію, що склалась в автодорі, відсутність достатньої кількості техніки і таке інше, але... Розчищення вулиць Бурині відбувалось за незрозумілою схемою. Логічно і правильно, що шляхбуд спочатку розчищав дороги районного значення, бо в перші дні навіть хліба не могли завезти в магазини і в понеділок 25 березня, хліб буринського хлібокомбінату продавали з автомобілю прямо під РДА, деякі люди провели аналогію з блокадою Ленінграду (на жаль, фото відсутнє, якщо хто зробив, то прошу нам надати). В суботу, 23 березня, розчищаючи замети біля свого помешкання,  я з подивом і гордістю за своє місто, побачив на своїй Великій Захватівці (Жовтнева) грейдер автодору, який вправно розчищав дорогу. В мене й думки не було, що фактично була розчищена тільки наша вулиця, а десятки інших ще й не збирались грейдерувати. Але коли почали дзвонити виборці з мого виборчого округу я зрозумів, що нашу вулицю розчистили, чи то на прохання високопосадовця, чи то працівника автодору, чи ще з якихось невідомих причин. ... Читати далі »
Переглядів: 325 | Додав: Kucherman | Дата: 27.03.2013 | Коментарі (0)

Інтерв'ю відомого педіатра Є.Комаровського, не свіже , але актуальне:

Переглядів: 292 | Додав: Kucherman | Дата: 24.03.2013 | Коментарі (1)

Кабінет Міністрів ввів іменні залізничні квитки із зазначенням у них прізвища та імені пасажира з 6 квітня.

Про це йдеться в повідомленні в урядовій газеті "Урядовий кур'єр", яким було опубліковано відповідну постанову уряду № 160 від 6 березня, пишуть "Українські новини".

"Установити, що проїзні документи, придбані до набрання чинності цією постановою, без зазначення прізвища та імені є дійсними і посадка на поїзд і проїзд здійснюються без пред'явлення документа, що посвідчує особу", - говориться в постанові.

Дана постанова набирає чинності через 15 днів після його опублікування.

"Оформлення у квитковій касі повних та дитячих проїзних документів, у тому числі в електронному вигляді ... Читати далі »
Переглядів: 232 | Додав: DeZ | Дата: 22.03.2013 | Коментарі (0)

Хай Сонце — прабог всіх релігій,

Золотопере й життєсійне

Благословить мій дім крилатий.

Накреслю взір його неземний,

Святий арійський знак таємний,

Накреслю Свастику на хаті

І буду спати вже спокійно.(Богдан-Ігор Антонич, «Молитва», 1936 рік).


  Коли всі покращення виявились погіршенням - потрібно шукати неофашистів! Партія регіонів, проваливши всі можливі реформи, шукає причину для відволікання уваги суспільства. Неофашизм? А де він? Те, що молодь цікавиться рунами, ще не означає їхню прихильність до фашизму. Ця провокативна стаття, яка дійсно збурює суспільство і нагадує полювання на відьом, має на меті відволікти громаду від реальних загроз для молоді, таких як : алкоголізм, наркоманія, паління, тощо. Бо коли ти сидиш в ганделику і п'єш пиво, то все добре, а коли ти зі смолоскипом в руках йдеш в колоні в день вшанування УПА та вигукуєш "Слава Україні!", "Слава нації"...То ти неофашист і становиш загрозу для системи, бо ти прозрів! Не знання "писак", а скоріш  навмисне замовчування правди про походження стародавніх сакральних символів свастики та рун, ще за довго до використання їх фашистами,  не привід для звинувачення у неофашизмі. Ця "заказуха", яка надішла від губернатора Чмиря, нещодавно була показана на каналі РТС (колишній Відікон), після чого були проведені круглі столи з залучення фахівців, істориків та інтелігенції міста Суми. Дивіться відео:
Ця "чорнуха", що була надрукована в районній газеті "Рідний край" має на меті скомпрометувати патріотично налаштовані політичні сили Сумщини, які останнім часом стрімко набирають популярності на сході, півночі та півдні України. Але ця писанина розрахована на зовсім недалеких читачів "районки".


  Про руни "ідея нації"


  Про свастику

 P.S. З приводу акції "Георгіївська стрічка", то у військах радянської армії була гвардійська стрічка, а Георгіївська стрічка була у війська царської Росії. Це говорить про те, що організатори таких акцій навіть не знають історії, бо мета цих акцій зовсім інша. ... Читати далі »
Переглядів: 317 | Додав: Kucherman | Дата: 21.03.2013 | Коментарі (5)

  Параноя косить ряди комуністів! Вночі не сплять, мабуть вартують біля свого ідола, щоб не дай боже "неофашисти", "ультранаціоналісти", свободівці не вкрали 3 тонного леніна-бланка і не здали на брухт, бо він бронзовий! Мабуть хочуть це самі зробити, а гроші привласнити! Пишуть доноси, строчать статті в газети, всіма засобами захищають свого вождя! Ось вже новий термін  придумали - "пам'ятник комуністичного мистецтва"! Хтось чув про таке? Може в митців запитаємо, чи становить цей бронзовий істукан художню цінність? Декілька тижнів тому, я задав таке запитання нашому відомому художнику Миколі Бондаренку і він підтвердив, що цей пам'ятник "штамповка", яка не становить ніякої художньої цінності! Згадують, що він занесений в перелік історичних пам'яток в 1976 році рішенням неіснуючого СРСР, а стоїть на балансі неіснуючого комунгоспу! Сміх та й годі!
  15 березня, коли люди вийшли захистити дитячу консультацію, комуністи перелякались в смерть, як побачили біля свого "комуністичного мистецтва" прапори ВО "Свобода". З області до Бурині викликали спецпідрозділ МВС, який під  час мітингу перебував в актовому залі РДА. Міліціянти чекали, що свободівці будуть валити ідола!? Це яскравий приклад того кому слугує наша міліція!
  І на останок, не вам, комуністам, закликати до порядності! Спочатку КПУ, як правонаступниця КПРС, нехай покається і вибачиться за злочини перед людством!

P.S. буквально вчора подививсь інтерв'ю з "високоосвіченим" народним депутатом від КПУ Вікторією Бабич, коментарі, як-то кажуть зайві, дивіться самі:... Читати далі »
Переглядів: 244 | Додав: Kucherman | Дата: 20.03.2013 | Коментарі (6)

Сьогодні день народження Ліни Костенко. Вітаємо велику Українку - совість української нації.

Прости мені, мій змучений народе,
Що я мовчу. Дозволь мені мовчать!
Бо ж сієш, сієш, а воно не сходе,
І тільки змії кубляться й сичать.
Всі проти всіх, усі ні з ким не згодні.
Злість рухає людьми, але у бік безодні.
ЛІНА КОСТЕНКО
Переглядів: 205 | Додав: taras911 | Дата: 20.03.2013 | Коментарі (0)

 Сьогодні, 19 березня, о 10 год біля РДА зібрались небайдужі громадяни міста Буринь, щоб проконтролювати виконання вимоги ініціативної групи мітингу від 15 березня, по відновленню прийому дітей в дитячій консультації. До громади вийшов голова РДА Товстуха О.П., також був присутній міський голова Жук П.І. Товстуха запросив мітингувальників пройти до дитячої консультації, щоб ми на власні очі пересвідчились, що прийом громадян відновлений, як він і обіцяв. Коли ми зайшли в приміщення дитячої консультації, то побачили, що карточки з історією хвороб дітей повернули на місце, а педіатр В.І. Гойко приймає пацієнтів. Далі ми побачили пусту кімнату без обладнання де дітям зазвичай робили щеплення. Мами звернулись до голови РДА з вимогою повернути обладнання в кімнату щеплень, а також надати педіатру дільничного сімейного лікаря на допомогу, встановивши певний графік для його роботи. Товстуха О.П. пообіцяв, що найближчим часом ці вимоги матусь буде виконано і все запрацює як належить! Ми зі свого боку залишили право контролю за виконанням обіцянок влади і при спробі закрити дитячу консультацію знову прийти в гості до Олександра Павловича. Докладніше дивіться на відео:
... Читати далі »
Переглядів: 331 | Додав: Kucherman | Дата: 19.03.2013 | Коментарі (1)Не передплачую районну газету  "Рідний край" принципово, бо не хочеться платити й копійки за те, що там пишуть! І повірте таких як я чимало! Але, мабуть таки доведеться це зробити, щоб реагувати на байки, маніпуляції, відверту джинсу та брехню! Бо що за "брехунець" без брехні? В розмаїтті "цікавої" інформації на шпальтах газети серед некрологів, телепрограми , постійними є колонки від Міколи Янавіча та Віктора Федоровича, які ніякого прямого відношення до району не мають , знайшов цей шедевр джинси! ... Читати далі »
Переглядів: 411 | Додав: Kucherman | Дата: 16.03.2013 | Коментарі (6)

 Попри скептицизм місцевої влади і комуністів, до запланованого на 15 березня мітингу на захист дитячої консультації, останній відбувсь і пройшов вельми людно і вдало для нашої здебільшого пасивної громадськості! Зранку мені відразу зателефонували з райвідділку міліції, щоб пересвідчитись, що  я є одним з співорганізаторів акції, що подали заявку. Потім поступово почали підходити люди, ми встановили намет ВО Свобода і до нас, неочікувано для мене, вийшов голова РДА О.П. Товстуха, який запропонував декілька варіантів спілкування, а саме на вулиці або в приміщення РДА. Мітингувальники забажали спілкуватись на вулиці. Було багато критики та реальні пропозиції по виходу з даної конфліктної ситуації, що склалася у зв'язку з реорганізацією медичних закладів, завдяки якій закрили дитячу консультацію в центрі міста. Нам розказували про "покращення" медицини в районі, заспокоюв ... Читати далі »
Переглядів: 662 | Додав: Kucherman | Дата: 16.03.2013 | Коментарі (3)

« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 64 65 »


Форма входу

Календар новин
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Пошук

Друзі сайту

                   Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Copyright By BYM © 2018
Конструктор сайтів - uCoz